امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
پنجشنبه، 26 مهر ماه، 1397
درباره کمیته قرعه کشی

دبیرخانه کمیته ویژه نظارت برمراسم قرعه کشی

نظر به اینکه به استناد ماده 69 اصلاحیه قانون نظام صنفی مصوب 12 شهریور 1392 مجلس محترم شورای اسلامی فروش کالا از طریق قرعه کشی ممنوع میباشد . با عنایت به اینکه بعضی از واحدهای صنفی و مجتمعهای تجاری يا شرکتها و ... بمنظور تشویق مردم به خرید کالا اقدام به توزیع جایزه از طریق قرعه کشی دربین خریداران مینمایند . لذا ؛ بمنظور ساماندهی و کنترل و نظارت به این امر و بخصوص نظارت بر مراسم قرعه کشی و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و فرصت طلب مقررگردید کمیته ای تحت عنوان کمیته ویژه نظارت برمراسم قرعه کشی مرکب از نمایندگان سازمانهای مختلف تشکیل و بر این امر نظارت فرمایند.
درهمین ارتباط آئین نامه ای تدوین و مقررگردید متقاضیان برگزاری مراسم قرعه کشی با رعایت کامل مفاد این دستورالعمل و با نظارت اعضاء کمیته مذکور مبادرت به این امر نمایند.


مجتبي حنائي كاشاني

دبير كميته ويژه نظارت بر مراسم قرعه كشي

قابل ذکر است دبیرخانه کمیته ویژه نظارت برمراسم قرعه کشی درساختمان اتاق اصناف مشهد واقع در بلوار شهید صادقی طبقه چهارم مستقر و در ساعات اداری پاسخگوی متقاضیان خواهد بود. بدیهی است شهروندان محترم  و متقاضیان اخذ مجوز قرعه کشی میتوانند از طریق تلفن مستقیم 37283335 نیز سؤالات خود را مطرح تا راهنمائی لازم صورت پذیرد.

بازديد : 2692 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :
static ©
شهدای اصناف مشهد تیتر یک اخبار و رویدادها اطلاعیه بخشنامه اخبار تصویری مالیات کاووش