اعضاء هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد


پایگاه قوانین
  قانون اساسی
  قانون نظام صنفی وآیین نامه ها
  دستور العملها
  قوانین مالیاتی
  قوانین کار و تامین اجتماعی
  قوانین پول وبانکی
  قوانین صادرات و واردات

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی واگذاري زمين در این استان را با شرايط ويژه در راستاي توسعه صنعتی ،اشتغالزايي، توليد كالاي ملي و تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد.به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود


 مهدي زاده مقدم گفت: سیاستگذاری انجام شده طی چند سال اخیر در این استان، توسعه و تكميل متوازن زيرساختهاي عمراني شهرکها و نواحی صنعتی در مناطق محروم بوده تا در این راستا شاهد حضور سرمایه گذاران صنعتی و ایجاد توسعه صنعتی متوازن وعدالت صنعتی، توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در مناطق محروم باشیم.
وی ضمن تاکید بر تعامل با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان، خواستار ارتقاء همکاری ها به منظور حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی استان شد.
وی، حمایت از سرمایه گذاران را از مهمترین اولویتهای این شرکت در راستای توسعه صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی دانست و بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران تاکید کرد.
مهدي زاده مقدم با اشاره به اینکه آماده واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی با شرایط ویژه به سرمایه گذاران هستیم، گفت: درشهرکهای صنعتی زیرساختها برای ایجاد و استقرار واحدهای صنعتی فراهم است.
وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران توسعه صنعتی و اشتغالزایی را به همراه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: امروز یکی از مهمترین راههای تحقق نظام افتصادی پویا، حمایت از سرمایه گذاران مولد است و این مهم سر لوحه برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی قرار دارد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 


کلمات کلیدی: شهرکهای صنعتی

بازگشت…

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 گام‌ استوار چینی‌ها در بازار ایران  [ شنبه، 11 بهمن ماه، 1393 ] 291 مشاهده
 عملکرد بازیگران بازار  [ سه شنبه، 9 دي ماه، 1393 ] 234 مشاهده
 افزایش قیمت خودرو در رکود پاییزی بازار  [ پنجشنبه، 6 آبان ماه، 1395 ] 72 مشاهده
 زمانبندي براي استفاده ازتوان داخلي در ساخت خودرو  [ دوشنبه، 24 آذر ماه، 1393 ] 294 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب