اعضاء هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد


منو اصلی
  icon_home.gif صفحه نخست

  متن جدید قانون نظام صنفی
  آیین نامه ها
  آموزش
  دستور العملها
  سایر قوانین
  وظایف قانونی اتاق اصناف
  چارت تشکیلاتی اتاق اصناف
  کمیسیون های اتاق اصناف
  کمیته قرعه کشی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی واگذاري زمين در این استان را با شرايط ويژه در راستاي توسعه صنعتی ،اشتغالزايي، توليد كالاي ملي و تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد.به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود


 مهدي زاده مقدم گفت: سیاستگذاری انجام شده طی چند سال اخیر در این استان، توسعه و تكميل متوازن زيرساختهاي عمراني شهرکها و نواحی صنعتی در مناطق محروم بوده تا در این راستا شاهد حضور سرمایه گذاران صنعتی و ایجاد توسعه صنعتی متوازن وعدالت صنعتی، توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در مناطق محروم باشیم.
وی ضمن تاکید بر تعامل با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان، خواستار ارتقاء همکاری ها به منظور حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی استان شد.
وی، حمایت از سرمایه گذاران را از مهمترین اولویتهای این شرکت در راستای توسعه صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی دانست و بر حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران تاکید کرد.
مهدي زاده مقدم با اشاره به اینکه آماده واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی با شرایط ویژه به سرمایه گذاران هستیم، گفت: درشهرکهای صنعتی زیرساختها برای ایجاد و استقرار واحدهای صنعتی فراهم است.
وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران توسعه صنعتی و اشتغالزایی را به همراه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: امروز یکی از مهمترین راههای تحقق نظام افتصادی پویا، حمایت از سرمایه گذاران مولد است و این مهم سر لوحه برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی قرار دارد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 


کلمات کلیدی: شهرکهای صنعتی

بازگشت…

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 تصویر ایران بدون خودروسازی  [ شنبه، 24 مرداد ماه، 1394 ] 357 مشاهده
 شعاع تجارت پس از برجام  [ سه شنبه، 6 بهمن ماه، 1394 ] 173 مشاهده
 مثلث رشد قیمت در بازار خودرو  [ پنجشنبه، 9 دي ماه، 1395 ] 42 مشاهده
 پیشنهاد همکاری ایران و ترکیه در صنایع فلزی  [ سه شنبه، 25 آذر ماه، 1393 ] 277 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

اشتراک گذاري مطلب