امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
چهارشنبه، 10 خرداد ماه، 1402


تیرفراخوان‌های آشوب‌طلبانه ۱۶ آذر معاندان در مشهد به سنگ خورد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : سه شنبه، 13 دي ماه، 1401 تعداد بازدید: 183

معاندان از ابتدای آذرماه با انتشار فراخوان‌های پیاپی در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های مجازی، مردم و به ویژه دانشجویان و کسبه را به اعتصاب عمومی و در نهایت آشوب در روزهای میانی این ماه فراخواندند که این اقدامات در مشهد نتوانست جرقه‌ای برای روشن کردن آتش خاموش شده آشوب‌های خیابانی شود.

به گزارش ایرنا، این ماه فراخوانهای متعددی برای اعتصاب عمومی در سطح کشور و همچنین سطح مشهد منتشر شد که از سوی مردم و به خصوص بازاریان آگاه خراسان رضوی با بی اعتنایی محض مواجه شده و برخلاف انتظار آشوب طلبان، راه به جایی نبرد.

 

رییس اتاق اصناف مشهد در این خصوص گفت: با وجود فراخوان‌های متعدد معاندان در هفته‌های اخیر مبنی بر تعطیلی مغازه ها توسط کسبه طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ آذرماه، بازاریان این شهر توجهی به فراخوانها نکردند و چون روزهای گذشته به فعالیت روزانه خود ادامه دادند.

هادی مخملی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت تعطیلی غیرموجهی از سوی صاحبان اصناف، که متاثر از فراخوانهای شبکه های معاند و ضد انقلاب باشد، در سطح شهر رخ نداده است.

وی با بیان اینکه بازرسان اتحادیه های صنفی به شدت اوضاع را در بازار تحت کنترل دارند، گفت: به واحدهای صنفی مشهد در خصوص امنیت شغلی شان اطمینان خاطر داده شده است تا بدون هیچ ترسی به فعالیت خود ادامه دهند.

با این بی اعتنایی و عدم همراهی اصناف مشهد با فراخوانهای اعتصاب، به قول معروف پلن B یا برنامه دیگری در دستور کار شبکه رسانه ای معاندان قرار گرفت و آن دامن زدن به تجمعات دانشجویی به بهانه روز دانشجو در روز ۱۶ آذرماه بود

منبع : ایرنا

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب