امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
دوشنبه، 10 بهمن ماه، 1401


کنترل هوشمند کرونا در تمام واحدهای صنفی مشهد اجرا شد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : شنبه، 20 آذر ماه، 1400 تعداد بازدید: 21594

اتاق اصناف مشهد با بیان اینکه کنترل هوشمند در تمام واحدهای صنفی در مشهد صورت خواهد گرفت، گفت: در حال حاضر سامانه سیستم کنترل هوشمند کرونا در اصناف مشهد در مرحله آماده‌سازی است که از طریق آن کنترل هوشمند کرونا در اصناف مشهد انجام خواهد شد.

 محمود بنانژاد اظهار کرد: همچنین لازم است میزان واکسیناسیون افراد در تمام واحدهای صنفی به خصوص در فروشگاه‌هایی که مواد غذایی در آن عرضه می‌شود، چه برای متصدی و چه کارگران، مشخص شده باشد

 

رئیس اتاق اصناف مشهد بیان کرد: کسانی که مبتلا به ویروس کرونا می‌شوند و تست PCR آن‌ها مثبت است، از طریق سامانه به ما اعلام می‌شوند که از حضور این افراد در واحد صنفی جلوگیری خواهیم کرد.

بنانژاد با بیان اینکه کنترل هوشمند در تمام واحدهای صنفی صورت خواهد گرفت، عنوان کرد: در این سامانه رعایت پروتکل‌های مخصوص برای هر صنف نسبت به خدمتی که انجام می‌دهد و به نسبت نوع مشتری تعیین شده است.

وی اضافه کرد: البته علاوه بر اینکه کارکنان رستوران‌ها، فست‌فودی‌ها، اغذیه‌ و تالارها که در آن‌ مواد غذایی عرضه می‌شود، باید واکسیناسیون انجام داده باشند، کسانی که به آن واحدهای صنفی مراجعه می‌کنند نیز حتما باید کارت واکسن داشته باشند؛ یعنی از ورود افرادی که واکسن نزده‌اند به این واحدها جلوگیری می‌شود.

رئیس اتاق اصناف مشهد خاطرنشان کرد: اگر مشاهده شود که کسی بدون کارت واکسن در واحدهای صنفی حضور یافته و از خدمات آن محل استفاده می‌کند، این موضوع برای آن واحد صنفی نیز تبعات خواهد داشت.

بنانژاد ادامه داد: در گذشته سیستم محدودیت‌ها به این صورت بود که تمام واحدهای یک صنف را به صورت همزمان تعطیل می‌کردیم. این ایرادی بود که در دستورالعمل‌های قبلی برای ایجاد محدودیت‌ها وجود داشت اما سیستم کنترل هوشمند موجب حل معضل خواهد شد./ منبع ایسنا

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 رونق تولید ایرانی نیازمند حمایت ویژه مسئولان است  [ شنبه، 18 فروردين ماه، 1397 ] 821 مشاهده
 تشکل کاریزمایی  [ دوشنبه، 9 دي ماه، 1398 ] 596 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب