امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
پنجشنبه، 29 ارديبهشت ماه، 1401


خزانه دار اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد تشریح کرد؛ جزئیات واکسیناسیون کرونا اصناف مشهد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 3 شهريور ماه، 1400 تعداد بازدید: 139

🔹 خزانه دار اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مرکز استان خراسان رضوی جزئیات واکسیناسیون فعالان صنفی این شهر در مقابل کرونا را اعلام کرد.

🔹 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، محمود بنانژاد در گفتگو با قدس آنلاین درباره فرایند واکسیناسیون اصناف مشهد گفت: برخی مشاغل نظیر رانندگان و نانوایان توسط کمیته برنامه ریزی واکسیناسیون کشوری در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گرفتند که فرایند واکسینه کردن انها در حال انجام می باشد.

🔹 وی تصریح کرد: برای واکسیناسیون سایر صنوف بویژه گروه مشاغل یک و همچنین افرادی نظیر بازرسان ، اعضای هیئت مدیره اتحادیه ها ، کمیسیون رسیدگی به شکایات و کمیسیون بازرسی اتحادیه ها با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت محیط استان هماهنگی هایی صورت گرفته است.


🔹 رئیس اتاق اصناف مشهد افزود: واکسیناسیون این افراد قرار شده است در مکانی به صورت تجمیعی و متمرکز در خیابان راهنمایی که متعلق به وزارت بهداشت است صورت بگیرد که امروز تصمیم نهایی در این باره و چگونگی انجام آن مشخص خواهد شد.

🔹 وی تصریح کرد: برخی فعالان صنفی که سن آنها در ردیف جدول واکسیناسیون عمومی قرار گرفته بوده است تاکنون این واکسن را دریافت کرده اند از این رو در فرایند واکسیناسیون اصناف مشهد به دنبال آن هستیم علاوه بر فعالان صنفی که سن آنها در محدوده سنی اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی برای دریافت واکسن قرار می گیرد سایر افراد نیز با در نظرگرفتن افزایش ۱۰سال به سن اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی می توانند برای دریافت واکسن کرونا مراجعه کنند.

🔹 بنانژاد ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی اصناف بویژه داشتن ماسک، گفت: فرایند اطلاع رسانی به افراد برای تعیین تاریخ دریافت واکسن کرونا و همچنین اولویت بندی مشاغل نیز از طریق شماره تلفن های همراهی که در اختیار اتاق اصناف مشهد است،انجام خواهد شد.

https://www.instagram.com/p/CS90XNlN2GZ/?utm_medium=share_sheet

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب