امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
پنجشنبه، 29 ارديبهشت ماه، 1401


خزانه داروعضوهیات رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد: اصناف بزرگترین بخش اقتصادی کشور هستند
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 2 تير ماه، 1400 تعداد بازدید: 193

🔹️خزانه داروعضوهیات رئیسه اتاق اصناف ایران با تبریک روز ملی اصناف به جامعه بزرگ صنفی کشور گفت: اصناف بزرگترین بخش اقتصادی کشور هستند که لازم است دولت نگاه ویژه‌ای به این بخش داشته باشد.

 

🔹️محمودبنانژادمشهدی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران به مناسبت روز ملی اصناف اظهار کرد: بیش از یک سال و نیم است که کرونا بر تمامی فعالیت اقتصادی سایه انداخته و مشکلات زیادی را در حوزه های اقتصادی و اجتماعی ایجاد کرده است و اصناف نیز خسارتهای زیادی متحمل شدند و امیدواریم هر چه زودتر این بیماری از همه جوامع رخت بربندد.

 

🔹️وی با بیان اینکه اصناف خصوصی‌ترین و بزرگترین بخش اقتصادی کشور هستند، افزود: به دلیل نقش و اهمیت جایگاه اصناف در توسعه اقتصادی کشور نیاز هست دولت نگاه ویژه‌ای به بخش خصوصی و حوزه اصناف داشته باشد.

 

 

🔹️بنانژادتصریح کرد: اصناف در تولید و اشتغال نقش مؤثری دارند و امیدواریم که دولت جدید تعامل بیشتری را با اصناف و بخش‌های اقتصادی کشور داشته باشد و راهبرد و نقشه راهی معین برای توسعه بخش اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم بکار گیرند.

 

🔹️عضوهیات رئیسه اتاق اصناف ایران افزود: قطعاً حوزه اصناف نیز تمام همت و تلاش خود را در همراهی با دولت جدید بکار خواهند گرفت و امیدواریم با همراهی دولت جدید بتوانیم مشکلات اقتصادی کشور را رفع نماییم.

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب