امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
يكشنبه، 5 تير ماه، 1401


اتاقهای بازرگانی، اصناف و تعاون اقدام کردند: تشکیل دبیرخانه مشترک سه ضلع اقتصادی کشور
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : شنبه، 22 شهريور ماه، 1399 تعداد بازدید: 237

پس از تشکیل دبیرخانه ملی مشترک میان سه ضلع اقتصادی کشور در سال 93 ، موضوع در سطح استان نیز مورد پیگیری اتاقهای بازرگانی، اصناف و تعاون قرار گرفت و بدین منظور با هم اندیشی دبیران اجرایی سه اتاق  مقدمات تشکیل دبیرخانه با توجه به نقطه نظرات اجرایی هیات رئیسه انجام و در نهایت دبیرخانه استانی با حضور هیئت رئیسه سه اتاق بازرگانی، تعاون و اصناف در روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه تشکیل شد.

دبیرخانه استانی ظرفیتی است که با یکپارچگی سه اتاق می تواند از آشفتگی اقتصادی این روزها کاسته و در جهت بهبود فضای کسب و کار کمک نماید.

در جلسه ای که روز پنج شنبه در محل اتاق بازرگانی با حضور هیئت رئیسه های سه اتاق و سایر مدعوین برگزار گردید، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایرانو خراسان رضوی فرآیند تشکیل دبیرخانه ملی را تشریح و مزایا و ظرفیت های قابل دستیابی از این اقدام را تبیین نمودند.

در همین زمینه رئیس اتاق اصناف مشهد و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران ضمن ابراز خرسندی از تشکیل دبیرخانه و انتخاب آقای فولادگر به عنوان ریاست دبیرخانه کشوری بیان داشت: بخشی از شرایط امروز بازار ناشی از تحریم ها و فشارهای بین المللی است، سهم ارکان حاکمیتی و خصوصی هم در این زمینه بسیار موثر می باشد.

محمود بنانژاد مشهدی در ادامه افزود: تقسیم وظایف کشوری در قالب ظرفیت های هر استان می تواند نقطه قوت و موفقیت دبیرخانه باشد،به همین جهت باید علاوه بر هم صدایی سه اتاق در راستای اهداف و برنامه های دبیرخانه وتشکیل روابط عمومی قدرتمند ، وظایف و اختیارات و مسئولیت های دبیرخانه های استانی توسط دبیرخانه کشوری تعیین گردد.

در پایان این جلسه مقرر گردید در قالب جلسات مشترک فی مابین، دبیران اجرایی سه اتاق، برنامه های اجرایی دبیرخانه  را جهت طرح در جلسه هیات رئیسه آتی تدوین نمایند.

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب