امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
يكشنبه، 24 آذر ماه، 1398


رئیس اتاق اصناف مشهد و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران اعلام کرد: هر واحد صنفی یک ستاد کمک رسان
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : يكشنبه، 18 فروردين ماه، 1398 تعداد بازدید: 172

با توجه به وقوع سیلاب در روزهای آغازین سال نو، در برخی مناطق کشور و نیاز هموطنان به موادغذایی و کمک های نقدی،  پشتیبانی و همراهی اصناف شهر مشهد در اولین ساعات وقوع سیل با اهداء کمکهای نقدی و غیرنقدی به آسیب دیدگان از سیل تحسین برانگیز بود.

با توجه به ادامه دار بودن روند خدمت رسانی به سیل زدگان، اتاق اصناف مشهد به منظور مشارکت حداکثری واحدهای صنفی در این امر معنوی ، از روز شنبه 17 فروردین اقدام به راه اندازی طرح پویش همدلی اصناف با شعار هر واحد صنفی یک ستاد کمک رسان، نموده است.

پویش همدلی اصناف، در جستجوی ایجاد اجتماع صنفی در تسهیل روند کمک رسانی برای انجام کاری ارزشمند و به یادمادنی در ابراز همدردی و نشاندن لبخندی، اگر چه کم رنک بر لبان هموطنی است که حاصل عمرش در چشم برهم زدنی دستخوش سیلابی عظیم شده است.

رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده اظهار داشت: اهداف پوپش، تأمین مایحتاج و اقلام مورد نیاز مردمی،کمک به بازسازی اماکن مردمی و به ویژه بازسازی اماکن صنفی خواهد بود.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به ایجاد سه کمیته در طرح مذکور ادامه داد: در این طرح سه کمیته بحران، کمیته مالی و روش شناسی و راهبردی، با دسته بندی اتحادیه ها، مجتمع های تجاری، به شناخت نیازها و مسائل جامعه ی محلی  آسیب دیده و پوشش آن در قالب کمک های صنفی خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد وی در توضیح وظایف کمیته های مذکور یادآورشد:  جمع آوری وجه نقد، لوازم پلاستیکی( ظروف یک بار مصرف و ... )، اقلام غذایی، بهداشتی و استفاده از تخصص و مهارت های صنفی در راستای بازسازی واحدهای صنفی و منازل آسیب دیده درسیل، از جمله مهمترین اقدامات این پویش خواهد بود.

رئیس اتاق اصناف مشهد افزود: شیوه های جمع آوری کمکهای مورد نظر درطرح پویش همدلی اصناف به زودی به اطلاع اصناف خواهد رسید.

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب