امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 2 اسفند ماه، 1398


رئیس اتاق اصناف مشهد: میوه ی طرح تنظیم بازار، از 25 اسفند ماه در 127 واحد صنفی توزیع می گردد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : شنبه، 25 اسفند ماه، 1397 تعداد بازدید: 216

جلسه ی توجیهی طرح تنظیم بازار در روز پنج شنبه 23 اسفند با حضور مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان و رئیس اتحادیه ی صنف فروشندگان سبزی و میوه برای 127 واحد صنفی منتخب در طرح مورد نظر برگزار شد.

در حاشیه ی این جلسه رئیس اتاق اصناف مشهد  با اشاره به طرح تنظیم بازار نوروز 98 اظهار داشت : در این طرح، پرتقال تامسون شمال با قیمت هر کیلو 4 هزار تومان و سیب از قرار هر کیلو 7 هزار تومان از روز شنبه 25 اسفند توزیع خواهد شد.

محمود بنانژاد مشهدی ضمن اشاره به حضور 127 واحد صنفی در طرح تنظیم بازار به عنوان عامل توزیع میوه تنظیم بازارشب عید خاطرنشان کرد: این واحدهای صنفی ملزم به فروش سیب و پرتقال طرح تنظیم بازار می باشند، عرضه ی سیب و پرتقال خارج از طرح در این واحدها ممنوع بوده  و ارائه ی فاکتور فروش به کلیه ی مشتریان توسط فرد صنفی باید رعایت شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران بیان داشت: واحدهای صنفی ملزم به رعایت قیمت مصوب بوده و نظارت بر فروش واحدهای صنفی در این طرح بر عهده ی بازرسان اصناف خواهد بود.

وی افزود:  برچسب عاملیت فروش از طرف اتحادیه تهیه و در اختیار متصدیان واحدهای صنفی مورد نظرقرار گرفته که باید در واحد صنفی نصب گردد.

بنانژاد ادامه داد: شماره عاملیت فروش به همراه قیمت عرضه ی سیب و پرتقال باید بر روی بنر و پرده طرح تنظیم بازار درج و درخارج از واحد صنفی، در معرض دید نصب شود.

رئیس اتاق اصناف مشهد یادآور شد: مصرف کنندگان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلفی مراتب را با شماره تماسهای 31730124  و  31730122 و شماره پیامک 3000134124 اعلام، تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت پذیرد.

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب