امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
يكشنبه، 27 مرداد ماه، 1398


رئیس اتاق اصناف مشهد و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران: اصناف نقش موثری در تامین و توزیع کالا دارند
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : دوشنبه، 8 بهمن ماه، 1397 تعداد بازدید: 110

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: اصناف نقش موثری در تامین و توزیع کالاها دارند، که مهمترین نقش اصلی آنها در جهت توزیع کالا به خصوص کالاهای اساسی بوده که  دغدغه مهم مردم در شرایط کنونی است.
محمود بنانژاد در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران با اشاره به تحریم های اقتصادی افزود: باید از پتانسیل عظیم اصناف در تحریمهای اقتصادی فرصت ساخت و در این برهه حساس، این واحدهای صنفی هستند که می‌توانند با سرمایه کمتر از تولید، حمایت کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در شرایطی هستیم که میتوان به تعبیر جنگ اقتصادی از آن نام برد و در این وضعیت همه آحاد جامعه و اصناف که بخش بزرگی از جامعه هستند باید کمک کنند .
رئیس اتاق اصناف مشهد اظهار کرد: امروز در بخش توزیع کالا باید از پتانسیل و ظرفیت های خوب اصناف بهره برد تا هم توزیع عادلانه ای صورت بگیرد و هم کالا به دست مصرف کنندگان واقعی برسد.
وی بیان کرد: در بحث توزیع گوشت در مشهد از ظرفیت واحدهای صنفی استفاده شد و خوشبختانه عملکرد قابل قبولی هم بدست آمد چرا که واحدهای صنفی در مناطق کم برخوردار هم هستند و می‌توانند در توزیع عادلانه نقش بهتری در مناطق محروم داشته باشند در حالی که فروشگاههای بزرگ در همه مناطق نیستند.
بنانژاد افزود: این کار در مشهد انجام گرفت و ۱۲۰ واحد قصابی در طرح توزیع گوشت مشارکت داشتند و نتایج بسیار خوبی از این همکاری حاصل شد و گوشت با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان واقعی قرار گرفت و هم واحدهای صنفی توانستند به فروش حداقلی خود برسند، حال می‌توان در دیگر مراحل اجرای طرح توزیع کالا از ظرفیت و پتانسیل اصناف با نظارت اتاق های اصناف استفاده کرد. منبع / اتاق اصناف ایران

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب