امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
چهارشنبه، 5 تير ماه، 1398


خزانه‌دار اتاق اصناف ایران: مشکلات اصناف به طور دقیق بررسی و حل خواهد شد/ اصل شفافیت به طور کامل و جامع به اجرا در می‌آید
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 28 آذر ماه، 1397 تعداد بازدید: 80

خزانه‌دار اتاق اصناف ایران گفت: واحدهای صنفی با مجموعه‌ای از مشکلات متعدد مواجه هستند، بنابراین در دوره جدید هیات رییسه این مشکلات به طور دقیق بررسی و حل خواهد شد.
محمود بنانژاد، خزانه‌دار و عضو هیات رییسه دوره هفتم اتاق اصناف ایران با اشاره به وجود مشکلات در بدنه اصناف کشور، گفت: همواره گزارشاتی در خصوص وجود مشکلات متعدد از اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف سراسر دریافت می‌شد و همکاران ما در تلاش حل آن بوده‌اند اما در دوره جدید ابتدا این مشکلات دسته‌بندی خواهند شد و بر اساس اولویت آنها را برطرف خواهیم کرد. امروز اتاق اصناف ایران به دنبال تسهیل شرایط برای واحدهای صنفی خواهد بود و برای پیشبرد این هدف تلاش داریم ارتباط مستقیم با واحدهای صنفی در اتاق‌های سراسر کشور ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: هیات رییسه اتاق به دنبال شنیده شدن صدای خانواده بزرگ اصناف است. امروز اگر فردی در اتاق یکی از شهرهای دور و مناطق محروم با مشکل مواجه است باید بتواند بدون هیچ منعی آن را به گوش رییس، هیات رییسه و دیگر مسئولان امر برساند.
رییس اتاق اصناف مشهد مقدس به شفاف‌سازی در اصناف کشور اشاره کرد و بیان کرد: اتاق هیچ اقدامی را بدون اعلام عمومی با هیات نمایندگان اجرایی نخواهد کرد و اصل شفافیت به طور کامل و جامع به اجرا در خواهد آمد. هیات رییسه دوره هفتم معتقد است که با شفاف‌سازی و خرد جمعی می‌توانیم گره از مشکلات اصناف باز کرده و حرف بیش از ۳ میلیون واحد صنفی را به کرسی نشانیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مضیقه‌های مالی برخی نهادهای صنفی نظیر اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف، تصریح کرد: رفع مشکلات مالی و درآمدی اتحادیه‌ها و اتاق‌های اصناف از اولویت‌های هیئت رئیسه خواهد بود. همچنین استفاده از ظرفیت اصناف در ایجاد اشتغال و رفع کمبود نیروی کارآمد حرفه‌ای و متعهد جزو دستور کار است.

منبع اتاق اصناف ایران

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب