امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
چهارشنبه، 5 تير ماه، 1398


رئیس اتاق اصناف مشهد خبر داد: ادامه ی سیر نزولی دلار با حمایت مردم
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 11 مهر ماه، 1397 تعداد بازدید: 291

رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن ابراز خرسندی از سیر نزولی ارز خواستار همکاری و حمایت بیشتر مردم با دولت در راستای کاهش و تثبیت نرخ ارز شد و ادامه داد:  افزایش یا کاهش نرخ ارزبه نوعی تابع عملکرد نسبی مردم و دولت است. محمود بنانژاد با اشاره به این نکته که سیر نزولی دلار پای دلالان و اخلال گران اقتصادی را از عرصه ی کارزار اقتصادی خارج خواهد کرد در ادامه افزود: اگر چه طرح های  کارشناسی و اصولی بانک مرکزی دیرهنگام بود، ولی امیدواریم بتواند جلوی سوء استفاده برخی افراد سودجو را گرفته و تعادل و آرامش را به بازار برگرداند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد وی ضمن ابراز گلایه از عملکرد دلالان ارزی اظهار داشت: حوزه ی اصناف به ویژه  واحدهای تولیدی از موضوع افزایش بی رویه ی ارزآسیب جدی دیده  و متضرر گردیدند ، در حالیکه می توان در زمینه حمایت از تولید داخلی، با تدوین استراتژی و برنامه های کارساز از تعطیلی واحدهای صنفی جلوگیری کرد.

بنانژاد از کاهش نرخ ارز به عنوان خبری خوب برای مردم بخصوص حوزه های تولید و توزیع یاد کرد و در ادامه یادآور شد: از دولت انتظار داریم تمام توان خود را برای مدیریت بازار به کار گیرد و با اخلال گران در بازار ارز برخورد نموده و به تثبیت آن کمک نماید.

رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: همه ی اصناف و مردم حمایت خود را از اقدامات دولت در راستای رفع مشکلات مردمدر حوزه ی اقتصادی اعلام  نموده تا به این ترتیب معاندین و مخالفین نظام  و به ویژه رسانه های بیگانه  را که با دامن زدن به فضای اقتصادی کشورمان ، برای ایجاد تورم در اقتصاد ایران و بالا رفتن قیمت ارز در بازار تلاش می کنند، ناامید و مأیوس نماییم .

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب