امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
يكشنبه، 30 تير ماه، 1398


مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان از کشف 210 کیسه آرد یارانه ای خبرداد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : سه شنبه، 30 مرداد ماه، 1397 تعداد بازدید: 156

 مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اظهار داشت: در گشت مشترک در حوزه سلامت و امنیت غذایی به همراه کارشناسان اتحادیه نانوایان در طی هفته ی اخیر، بازرسان این مدیریت موفق به کشف 210 کیسه آرد یارانه ای به صورت عرضه خارج از شبکه در نانوایی های آزادپز شدند که پس از طی مراحل قانونی آردها در شبکه عرضه دولتی قرار گرفت.

امیر دلداری در ادامه افزود: کشف انبار رنگهای ساختمانی از جمله ی مواردی بود که با عوامل متخلف آن برخورد قانونی لازم در زمینه  عدم عرضه و توزیع کالا در سطح بازار انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد وی ضمن ارائه ی توضیحاتی در زمینه نظارت بر توزیع مرغ منجمد طرح تنظیم بازارخاطرنشان کرد که نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده به صورت مستمر و روزانه در دستور کار بازرسان قرار دارد و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی ضمن قطع سهمیه واحد صنفی پرونده تخلف به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال می گردد. همچنین 5 مرحله گشت پایش منطقه ای در محدوده ثامن در تیر و مرداد ماه سالجاری با ظرفیت کامل نیروها انجام شد که از 745 واحد صنفی بازرسی و تعداد  203 فقره فرم گزارش تخلف  به ارزش ریالی 549 میلیون و 415 هزار  ریال تنظیم گردید.

دلداری خاطر نشان کرد در پی گزارش مردمی مبنی بر عدم فروش ام دی اف و گران فروشی آن طی گشت مشترک با شعبه سیار سازمان تعزیرات حکومتی از منطقه خین عرب و سپاد از تعداد 10 واحد صنفی عمده فروشی بازرسی بعمل آمد که تخلفاتی کشف و پس از دعوت از متصدیان واحد صنفی و تکمیل پرونده موارد به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب