امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
سه شنبه، 18 مرداد ماه، 1401


رئیس اتاق اصناف مشهد: همه روزه قیمت 18 قلم کالای پرمصرف اطلاع رسانی می شود
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : سه شنبه، 26 تير ماه، 1397 تعداد بازدید: 522

جلسه ی طرح تنظیم بازار روز یکشنبه 24 تیرماه ساعت 11 صبح در محل دفتر رئیس اتاق اصناف مشهد با حضور رئیس و معاونت سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف ، مدیربازرسی و نظارت اصناف استان، جمعی از مسئولان شهرداری سازمان میادین و تعزیرات حکومتی و روسای اتحادیه های صنف بارفروشان و فروشندگان مرغ و ماهی مشهد برگزار گردید.

رئیس اتاق اصناف مشهد هدف از برگزاری این جلسه را بحث و بررسی در خصوص چگونگی راهکارهای اعلام نرخ های روزانه 18 قلم کالای پرمصرف جهت اطلاع عموم اعلام کرد و در ادامه افزود: یکی از مهمترین دغدغه های مسئولان افزایش رضایتمندی مردم است و البته این امر همواره مورد توجه اتاق اصناف نیز بوده و ما همیشه خدمتگزارهمشهریان و به ویژه زائران علی ابن موسی الرضا(ع) بوده ایم .

محمود بنا نژاد مشهدی خاطرنشان کرد: در این جلسه به توافق رسیدیم تا با استفاده از ظرفیتهایی که شهرداری در اختیار اتاق اصناف مشهد قرار می دهد و با حمایت سایر سازمانها بتوانیم همه روزه نرخهای 18 قلم کالای پرمصرف مثل سیب زمینی، پیاز، گوجه، خیار و... را به اطلاع عموم برسانیم.

وی بیان داشت: مصوب شد اتحادیه صنف بارفروشان قیمت اقلام در سطح عمده فروشی را همه روزه اعلام نماید، ضمن اینکه اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و ماهی  نیزقیمت مرغ را در کشتارگاه و سطح عرضه اعلام نموده و در خصوص ماهی قزل آلا و سالمون نیز همین روند را در برنامه های نرخگذاری خواهیم داشت.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب