امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
يكشنبه، 5 اسفند ماه، 1397
رئیس اتاق اصناف مشهد خبر داد: آموزش و خلاقیت کلید تحولات صنفی است
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : سه شنبه، 26 تير ماه، 1397 تعداد بازدید: 88

روز یکشنبه 24 تیرماه همزمان با سالروز ولادت با سعادت کریمه ی اهل بیت حضرت  معصومه (س) رئیس اتاق اصناف مشهد از محل جدید واحد آموزش اتاق  که در این روز مختص آموزش بانوان بود، بازدید بعمل آورد.

در حاشیه ی این بازدید رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به انتقال واحد آموزش به مکان جدید و ایجاد امکانات آموزشی بهتر و بیشتر ویژه متقاضیان پروانه کسب گفت: آموزش هزینه نیست، سرمایه ای است که آگاهی، خلاقیت و تحولات شغلی را برای متقاضیان در راستای ایجاد اشتغال پایدار به همراه خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد محمود بنانژاد مشهدی ادامه داد:  یکی از بزرگترین دغدغه های ما ایجاد مکان مناسبی برای آموزش متقاضیان پروانه کسب بود که در سالجاری با جدیت، پیگیری و به مرحله ی اجرا درآمد.

وی  ضمن اشاره به تفکیک آموزش بانوان متقاضی پروانه ی کسب ازآقایان اظهار داشت: ما در سه ماهه ی اول سال 97 تعداد 3 هزار و 569 مورد ثبت نام برای آموزشهای  صنفی داشتیم که به 3 هزار و 440 شرکت کننده 43 هزار و 82 نفر ساعت آموزش داده شد.

بنانژاد در ادامه افزود: شرکت کنندگان در این دوره ها به دو صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نام و از آموزشهای لازم بهره مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: آموزشهایی ویژه روسای اتحادیه های صنفی به مقدار 2 هزار و 20 نفر ساعت و خزانه داران اتحادیه های صنفی با یک هزار و 400 نفر ساعت جهت افزایش سطح اطلاعات و عملکرد اتحادیه های صنفی ارائه گردید.

بنانژاد بیان داشت: طی سال گذشته با 318 کلاس تعداد 14 هزار و 750 نفر به مدت 219 هزار و 738 نفرساعت جهت دریافت پروانه کسب به متقاضیان واجد شرایط  آموزش داده شد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب