امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
دوشنبه، 7 مهر ماه، 1399


تشدیدکنترل و نظارت بازار با محوریت حوزه ی سلامت و امنیت غذایی تا پایان ماه رمضان
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : شنبه، 5 خرداد ماه، 1397 تعداد بازدید: 382

فاز دوم طرح ضیافت بازرسی و نظارت اصناف استان خراسان رضوی از 25 اردیبهشت ماه آغاز که تا پایان ماه مبارک رمضان  ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: کنترل و نظارت بازار با تمام ظرفیت با محوریت حوزه ی سلامت و امنیت غذایی ادامه دارد.

امیر دلداری اظهار داشت: در فاز دوم طرح ضیافت، گشت های مشترک  با کارشناسان اتحادیه های صنفی جهت نظارت بر عمده فروشان و خرده فروشان حوزه ی سلامت و امنیت غذایی از قبیل واحدهای صنفی رستوران ، شیرینی فروشی ها و سبزی و میوه ... در راستای پیگیری تخلفات و رسیدگی سریع و بموقع به گزارشات و شکایا مردمی برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: همچنین در فاز اول طرح ضیافت بازرسی و نظارت اصناف استان خراسان رضوی نظارتها در قالب 53 گشت مشترک با اتحادیه های مرتبط ( عمده مواد غذایی و برنج، مرغ و ماهی و تخم مرغ، شیرینی سازان، نانوایان و ... ) انجام پذیرفت که منجر به تنظیم تعداد 560 برگ گزارش بازرسی ( فرم تخلف ) به ارزش ریالی یک میلیارد و 469 میلیون ریال گردید که جهت بررسی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

شایان ذکر است فاز اول طرح ضیافت بازرسی و نظارت اصناف استان خراسان رضوی از 15 لغایت 25 اردیبهشت ماه با محوریت نظارت و کنترل در پیشگیری از تخلفات صنفی در حوزه ی کالاهای اساسی و حوزه ی سلامت و امنیت غذایی برگزار گردید.

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب