امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
سه شنبه، 24 مهر ماه، 1397
واحدهای صنفی کافی نت، ثبت اظهارنامه های مالیاتی را فرهنگ سازی کنند
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 26 ارديبهشت ماه، 1397 تعداد بازدید: 175

جلسه آموزش ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اعضاء اتحادیه صنف کامپیوتر روز شنبه 22 اردیبهشت ماه ساعت 15 با حضور رئیس اتاق اصناف مشهد در محل سالن همایش اتاق اصناف برگزار گردید. رئیس اتاق اصناف مشهد در جمع اعضاء اتحادیه کامپیوتر اظهار داشت: مهلت قانونی ارائه و ثبت اظهارنامه های مالیاتی همچون سالهای گذشته تا 31  خرداد ماه خواهد بود که فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این موضوع بر عهده یکایک مدیران واحدهای صنفی کافی نت خواهد بود. رئیس اتحادیه صنف کامپیوتر و خدمات رایانه مشهد در ادامه افزود: اعضاء اتحادیه صنف کامپیوتر در همه ی رسته ها با درنظر گرفتن کمترین سود به دنبال ترویج آی تی و فن آوری به بخش های مختلف جامعه بوده اند .

محمود بنانژاد مشهدی خاطرنشان کرد: در خصوص ثبت اظهارنامه های مالیاتی گاهی افرادی ورود پیدا می کنند که هیچگونه تخصصی نداشته و به صورت غیر مجاز اقدام به فعالیت می نمایند که البته طرح IP فعالیت اینگونه افراد را نسبت به سالهای گذشته محدودتر نموده است.

وی بیان داشت: مردم باید بدانند که ثبت اظهارنامه های مالیاتی خود را در چارچوب واحدهای صنفی مجاز انجام دهند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند از محل مذکور پیگیریهای لازم را انجام دهند.

بنانژاد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران واحدهای صنفی کافی نت ها اظهار داشت: براساس آمار ارائه شده کافی نت ها رتبه اول را در ثبت اظهارنامه های مالیاتی به خود اختصاص دادند که دراین میان دفاتر پیش خوان با فاصله از کافی نت ها رتبه دوم و دفاتر پستی نیز در رتبه سوم قرار گرفته است.

رئیس اتاق اصناف مشهد ادامه داد: واحدهای صنفی رایانه با اطلاع رسانی و شیوه های مختلف تبلیغات خود افراد را تشویق به ثبت اظهارنامه می کنند، آنها را متوجه عواقب عدم ثبت اظهارنامه های مالیاتی نموده و مؤدیان مالیاتی را از تبعات احتمالی آن می رهانند.

وی افزود: ثبت اظهارنامه های مالیاتی مشاغل 120 هزار واحد صنفی در مشهد و 220 هزار واحد صنفی در استان باضافه مشاغل مختلفی همچون پزشکان، داروخانه ها، مهندسین، شرکتها، مالیات برمستغلات و... توسط واحدهای صنفی اتحادیه رایانه و خدمات اداری طی دو ماه خرداد و تیرماه با نرخ تعیین شده انجام خواهد شد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 بیشترین تخلفات شب یلدا در حوزه آجیل و خشکبار  [ يكشنبه، 10 دي ماه، 1396 ] 130 مشاهده
 ستاد تنظیم بازار در انجام وظایف خود موفق عمل نموده است  [ چهارشنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1392 ] 4125 مشاهده
 پیام تسلیت رئیس اتاق اصناف مشهد  [ يكشنبه، 29 بهمن ماه، 1396 ] 94 مشاهده
 برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش پاییزه  [ چهارشنبه، 31 تير ماه، 1394 ] 1898 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب