امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 23 آذر ماه، 1397
کشف موارد تخلف در طرح بازرسی و نظارت مجاورین
نویسنده: MOHTASHAM تاریخ ارسال : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396 تعداد بازدید: 181

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اظهار داشت: طی گشت های بازرسی و نظارت چند روز گذشته واحد صنفی فروشنده ی گوشت قرمز که تحت عناوین دولتی و تعاونی به تبلیغ عرضه ی گوشت با قیمت ارزان تر از بازار و مردم را اجبار به خرید گوشت چرخ کرده تولیدی از سنگدان مرغ می نمود، شناسایی و پرونده ی تخلف وی تنظیم گردید.

سید جمال کاظمی بیان داشت: دو فروشگاه زنجیره ای که تحت عنوان تخفیفات 30 تا 50 درصدی اقدام به حراج کالا نموده بودند، با بازرسیهای انجام شده تخلف گرانفروشی آنها محرز گردید، زیرا اعمال تخفیف می بایست پس از اعمال درصد سود قانونی بر روی فاکتور خرید انجام گردد، در صورتی که تخفیف از قیمت درج شده بر روی کالا اعمال می گردید.

وی از کشف تعداد یک صد کیسه ی آرد دولتی خارج از شبکه ی رسمی توزیع خبر داد و در ادامه افزود:  پرونده ی تخلف این واحد صنفی نیز تنظیم  و جهت اعمال قانون به تعزیرات ارسال گردید.

کاظمی  ضمن اشاره به  توزیع 39 هزار قرص نان در یک واحد صنفی نانوایی با نرخ دولتی بمنظور عرضه در شبکه ی فروش آزاد افزود: این واحد صنفی نانوائی مستقر در مناطق کم برخورداربود که با تشکیل پرونده ی تخلف و ارسال به تعزیرات با تخلف وی برخورد خواهد شد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب