امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 23 آذر ماه، 1397
تشکیل 124 مورد پرونده ی تخلف در نمایشگاه
نویسنده: MOHTASHAM تاریخ ارسال : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396 تعداد بازدید: 161

رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به برپایی نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا که از 12 لغایت 18 اسفندماه برگزار شد، اظهار داشت: در نمایشگاه مذکور تعداد 634 شرکت کننده دارای پروانه کسب در نمایشگاه شرکت نمودند که مجموعاً 80 درصد از مشهد و 20 درصد خارج از استان ثبت نام نمودند، ضمن اینکه کلیه ی شرکت کنندگان صنفی با پروانه کسب و صنعتی با پروانه ی بهره برداری در این نمایشگاه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد محمود بنانژاد مشهدی ضمن اعلام کل متراژ غرفه های نمایشگاه به متراژ 11 هزار و 550 متر، ادامه داد: برای شرکت کنندگان در نمایشگاه حدود 10 سالن با یک هزار و100 غرفه آماده سازی شد،که از این بین یک هزار و 45 غرفه به واحدهای صنفی و 55  غرفه به شرکتها و کارخانجات اختصاص یافت.

وی خاطر نشان کرد: با حضور 18 بازرس درطول برگزاری نمایشگاه، تمامی غرفه ها چندین بار مورد بازرسی قرار گرفت که در این میان یک صد و 24 مورد پرونده ی تخلف به ارزش ریالی 283 میلیون و 509 میلیون ریال به طور کامل شناسایی و ثبت گردید.

بنانژاد با تأکید بر این نکته که در طول برگزاری نمایشگاه کارشناسان اتاق اصناف همواره در محل حضور داشتند، اضافه کرد: با همکاری حدود 40 نفر از کارشناسان اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی حدود 70 هزارکالا بررسی شد،که این کالاها برای رفاه حال شهروندان عمدتا به قیمت 20 درصد کمتر از قیمت بازار نرخ گذاری شدند.

 رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن اشاره به 12 هزار متر، متراژ اختصاص داده شده به هر رسته شغلی درنمایشگاه در ادامه افزود: رسته های کیف و کفش یک هزار و 200 متر، پوشاک 5 هزارمتر، مواد غذایی 2 هزار و 800 متر، لوازم خانگی 3 هزار متر را به خود اختصاص دادند.

محمود بنانژاد مشهدی با اشاره به عدم وجود هرگونه کالای خارجی در نمایشگاه تصریح کرد: طی بررسی فرم های نظر سنجی اتاق اصناف مشهد از بازدیدکنندگان نمایشگاه 70 درصد رضایت خود را از نمایشگاه اعلام نموده اند در حالیکه عمده ی نارضایتی 30 درصد باقیمانده، مربوط به شاخص های اجرایی کار شامل پارکینگ و جانمایی غرف بوده است.

بنانژاد عنوان کرد:  84 درصد از مراجعه کنندگان، از نمایشگاه خرید نموده و 85 درصد از بازدیدکنندگان رضایت خود را بین متوسط تا عالی از عملکرد نمایشگاه همچون دسترسی به کالاهای مورد نظر، قیمت کالا در مقایسه با بازار، برخورد مسئولین و فروشندگان، دسترسی به غرفه ی شکایات و نحوه ی رسیدگی به شکایات و...اعلام نمودند.

وی ادامه داد: همچنین 15 درصد مابقی نسبت به دسترسی وسایل حمل و نقل عمومی و تبلیغات نمایشگاه در سطح شهر اعتراض خود را اعلام نمودند.

شایان ذکر است بر اساس این آمار 77 درصد از غرفه داران سابقه ی حضور در نمایشگاه را داشته و 23 درصد برای اولین بار شرکت کرده بودند.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب