امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 23 آذر ماه، 1397
تشدید نظارتها در نوروز97 با پیش بینی پنج طرح نظارتی
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396 تعداد بازدید: 166

با انتصاب مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان مقوله ی بازرسی و نظارت استان در چند ما هه ی اخیر سال خصوصا ایام پایانی سال و نوروز97 نمود بیشتری یافته و می توان از آن به عنوان خمیرمایه ی اصلی نظارت ها براصناف نام برد.

در همین زمینه مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان خراسان رضوی ضمن اعلام اهمیت طرح نظارتی نوروز 97 اظهار داشت: طرح مذکور درپنج مرحله اصلی با عناوین طرح نظارتی ثامن، بازرسی و نظارت بر نمایشگاه عرضه مستقیم بهاره، طرح مجاورین، طرح زائرین و بازرسی و نظارت بر نمایشگاه سوغات می باشد.

سید جمال کاظمی خاطرنشان کرد: درطرح نظارتی ثامن به منظور پیشگیری از تخلف به صورت خطی و محوری با مشارکت کمیسیون فرهنگی اتاق و اتحادیه های مستقر در حریم نور و با رویکرد آشنایی با تخلفات صنفی از 10 لغایت 15 اسفند ماه با حضور 4 تیم بازرسی فعال اقدام به توزیع 4500 برگ نظارتی در 4 محور اصلی منتهی به حرم مطهر نمودیم که با تو.جه به بازخورد طرح تا 20 اسفند تمدید گردیده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد وی ضمن اشاره به فعالیت نمایشگاه بهاره از 11 لغایت 18 اسفند ماه در تشریح اهم اقدامات بازرسی و نظارت در نمایشگاه مذکورخاطرنشان کرد: بازرسی و نظارت اصناف استان با همراهی 4 سرپرست و 11 تیم وظیفه نظارت بر عملکرد غرف و با استقرار تیم، نظارت بر قیمت گذاری کالاها در نمایشگاه را برعهده داشت.

کاظمی در توضیح طرح مجاورین با استفاده از کلیه ی ظرفیت بازرسان افزود: این طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار شب عید بوده که با نصب 300 بنر در سطح شهر از 15 اسفند ماه آغاز و تا 29 اسفند ادامه خواهد داشت .

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اظهار داشت:  مجموعا 188 گشت مشترک با اتحادیه های صنفی شامل 76 گشت در حوزه ی سلامت،  35 گشت در حوزه ی کالاهای اساسی، 62 گشت در حوزه ی فنی و خدماتی و 50 گشت در حوزه ی مجتمع ها و خیابان های اصلی در طرح مذکور، پیش بینی شده است.

سید جمال کاظمی ادامه داد: همچنین در بخش رسیدگی به شکایات ضمن رونمایی از اپلیکیشن بالن اصناف، سامانه دریافت شکایات به صورت تلفنی و پیامکی آماده دریافت شکایات خواهد بود.

وی تصریح کرد: طرح زائرین نیز با استقرار 8 پایگاه بازرسی و نصب 300 بنردر سطح شهراز 25 اسفند ماه آغاز و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت، در این طرح علاوه بر تشدید بازرسیها در چهار حوزه ی ذکر شده در حوزه های زیارت و پایانه های مسافربری، فرودگاه و راه آهن فعال خواهیم بود.

کاظمی ضمن اشاره به برپایی نمایشگاه سوغات در ایام نوروز ادامه داد: نظارت بر نمایشگاه سوغات که در ایام نوروز از روز چهارم لغایت یازدهم  فروردین ماه سال آینده در محل نمایشگاه بین المللی فعالیت خواهد داشت، یک تیم بازرسی برای نظارت بر قیمت گذاری و 11 تیم با 4 سرپرست جهت نظارت بر عملکرد غرف پیش بینی شده است.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب