امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 23 آذر ماه، 1397
مخالف برپایی غرفه های سیار اغذیه هستیم
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396 تعداد بازدید: 124

نائب رئیس و رئیس اتحادیه صنف اغذیه و پیتزافروشان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن ضمن اشاره به غرفه های فست فود سیار اظهار داشت: افراد بسیاری از اتحادیه صنف اغذیه و پیتزا متقاضی دریافت پروانه کسب جهت راه اندازی غرفه های سیار فست فود می باشند که به جهت حمایت از اعضاء صنف که مراحل سختی را  برای دریافت پروانه ی کسب پشت سر گذاشته اند، مخاف این امر هستیم.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد ابوالقاسم کاشفی در ادامه افزود: حدود 10 سال پیش غرفه ی سیار با همکاری بهداشت و اتحادیه راه اندازی شد که عموم اعضاء صنف با این اقدام مخالف بودند و در نهایت این غرفه سیار در میدان فردوسی مستقر شد که به دلیل عدم استقبال مردم تبدیل به سیگار فروشی و درنهایت جمع آوری گردید.

نائب رئیس اتاق اصناف مشهد افزود: در صورت جانمایی غرفه های سیار اغذیه در پارکها مبادی ورودی شهر و مکانهایی که اعضاء صنف مربوطه حضور نداشته باشند، امکان صدور پروانه کسب برای متقاضیان خواهد بود.

وی خاظر نشان کرد: هم اکنون 2 غرفه در پارک ملت و چندین غرفه در پارک کوهسنگی مشغول فعالیت می باشند، که در راستای کارآفرینی نباید مبالغ هنگفتی بابت رهن و اجاره ی کلبه های چوبی دریافت شود، زیرا موجبات ضرر و زیان واحدهای صنفی را فراهم خواهد کرد.

کاشفی ضمن اشاره به فرا رسیدن سال جدید و حضورمیلیونی زائران در شهر مقدس مشهد به کلیه واحدهای صنفی در رعایت کیفیت و کمیت مناسب در ارائه کالا و خدمات رعایت مسائل بهداشتی را جدی گرفته و سرلوحه ی کار خود قرار دهند.  

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب