امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
يكشنبه، 4 آبان ماه، 1399


اجرای طرح نظارتی ثامن از دهم اسفند تا 15 اسفند ماه
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : پنجشنبه، 10 اسفند ماه، 1396 تعداد بازدید: 303

نشست خبری اتاق اصناف مشهد در روز پنج شنبه دهم اسفند ماه با حضور رئیس اتاق اصناف مشهد، مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان خراسان رضوی، معاونت اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از رؤسای اتحادیه های صنفی در محل اتاق اصناف مشهد با هدف معرفی برنامه های طرح نورزی 97 بازرسی و نظارت اصناف برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد در این نشست رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به این نکته که در حوزه ی بازرسی و نظارت، تمرکز بر پیشگیری از تخلفات هست، اظهار داشت: طرح نظارتی ثامن از دهم اسفند آغاز و تا 15 اسفند ادامه خواهد داشت.

محمود بنانژاد مشهدی در ادامه افزود: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا از 11 اسفند آغاز و تا 18 اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ادامه خواهد داشت، در این نمایشگاه حدود هزار غرفه در حوزه های پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات و مواد غذایی فعالیت خواهند داشت.

وی ضمن اشاره به تخفیف 20 درصدی کالاها در این نمایشگاه در ادامه افزود: برای غرفه داران نمایشگاه ده روز کارشناسی قیمت داشتیم، به این ترتیب که غرفه داران قبل از برگزاری نمایشگاه کالاهایشان در بخش کارشناسی قیمت گذاری و پلمب شده که نمونه ی کالا در غرفه ی مورد نظر نصب خواهد شد و متصدی غرفه موظف است کالاهای مورد عرضه را به همین قیمت به فروش برساند.

بنانژاد خاطرنشان کرد: غرفه داران نمایشگاه عمدتا تولیدکنندگان در بخشهای صنفی و صنعتی و بخشی صنوف توزیعی می باشند و واحد بازرسی و نظارت اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت جهت بررسی شکایات و جلوگیری از تخلفات احتمالی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

رئیس اتاق اصناف مشهد بیان داشت: در نمایشگاه بین المللی برای نخستین بار غرفه ی اتاق اصناف جهت آشنایی بیشتر همشهریان با وظایف وخدمات اتاق اصناف مشهد راه اندازی خواهد شد.

محمود بنانژاد ضمن معرفی نرم افزار بالن که طراحی آن در سال گذشته شروع شده بود، در ادامه افزود: با نصب اپلیکیشن بالن با مشخص شدن جانمایی واحدهای صنفی، ارتباط مردم با واحد بازرسی و نظارت برقرار شده ومی توانند شکایات خود را از این طریق ارسال داشته و یا نظرات مثبت و یا منفی خود را در مورد عرضه ی کالاها  و خدمات واحدهای صنفی اعلام نمایند که ما از این طریق می توانیم در اسرع وقت پاسخگوی مردم باشیم .

وی ضمن اشاره به طرح مجاورین از 25 اسفند ماه تا 29 اسفند اظهار داشت: این طرح عمدتاً برکالاهای پرمصرف مثل پوشاک، کیف  و کفش، شکلات و شیرینی تأکید داشته و در حوزه ی فنی و خدماتی نیز در مجتمع ها و خیابانهای اصلی حوزه هایی را برای طرح مجاورین ورود خواهیم کرد.

بنانژاد تصریح کرد: در ایام نوروز نمایشگاهی به نام نمایشگاه سوغات در محل نمایشگاههای بین المللی مشهد برگزار می گردد تا زائران بتوانند به جای خرید کالاهای قاچاق و خارجی ،کالاهای تولیدی مشهد و استان را به عنوان سوغات خریداری نمایند.   

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب