امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
پنجشنبه، 1 آبان ماه، 1399


دستفروشان؛ عامل تعطیلی واحدهای صنفی هستند
نویسنده: admin تاریخ ارسال : يكشنبه، 6 اسفند ماه، 1396 تعداد بازدید: 253

نخستین سخنران پیش از دستور یازدهمین اجلاس هیات نمایندگان اتاق اصناف ایران علی کریمی زیارانی از شهرستان آبیک در استان قزوین بود. وی در سخنان خود با اشاره به وضعیت نامناسب واحدهای صنفی در حال حاضر، مسئله دستفروشی و بازارهای روزانه را یک معضل بزرگ در شهرستان آبیک دانسته و گفت: در حال حاضر به دلیل عدم هماهنگی با اتاق اصناف و با حمایت شوراهای شهر و روستا بازارهای روزانه متعددی در سطح شهرستان ها برگزار شده و به مانند آفتی جدی در کسب و کار واحدهای صنفی در آمده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان آبیک در ادامه به موضوع بروز برخی ناهماهنگی ها در سطح کلان مدیریتی اشاره کرده و خروج برخی از اصناف از دایره فعالیت های صنفی را نتیجه این عارضه دانسته و افزود: با توجه به شرایط موجود تا سال های آینده بسیاری از مشاغل دچار مشکلات متعدد شده و دیگر شاهد حضور آن ها در عرصه فعالیت های صنفی نخواهیم بود. این مسئله ای است که نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد و باید موضوع را به صورت جدی مورد توجه قرار داد.

وی در پایان خواستار توجه هر چه بیشتر به کارشناسی های صنفی شده و تصریح کرد: درخواست داریم که مسئولان امر در هیات رئیسه اتاق اصناف ایران طی هماهنگی با مسئولان امر در سطوح مختلف مدیریتی ترتیبی اتخاذ کنند تا در مصوبات و دستورالعمل های اداری، سازمانی و دولتی، از نظر کارشناسی فعالان صنفی سراسر کشور استفاده شود.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نمی‌توانیم وام 60 میلیونی خرید مسکن بدهیم  [ سه شنبه، 31 شهريور ماه، 1394 ] 493 مشاهده
 رکورد کاهشی اجاره پس از 9 سال  [ يكشنبه، 30 فروردين ماه، 1394 ] 499 مشاهده
 وام مسکن با فرمول جهانی  [ سه شنبه، 28 مرداد ماه، 1393 ] 1042 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب