امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
چهارشنبه، 21 آذر ماه، 1397
رئیس اتاق اصناف مشهد: اصناف همواره در راستای آرمانهای انقلاب گام برمی دارند
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : سه شنبه، 19 دي ماه، 1396 تعداد بازدید: 143

نشست هم اندیشی اتاقهای اصناف مشهد و اهواز در روز چهارشنبه 13 دی ماه  با حضور رئیس و معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اداره کل تعزیرات حکومتی،هیئت رئیسه های اتاقهای اصناف مشهد و اهواز و جمعی ار رؤسای اتحادیه های صنفی مشهد و اهواز در محل سالن اجلاس اتاق اصناف مشهد برگزار گردید.

در این جلسه رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه با اشاره به اغتشاشات اخیر  اظهار داشت: ما در این چند روز اخیر شاهد یک واقعه اسف بار از یک اعتراض مدنی بودیم که فرصتی برای سوء استفاده معاندین نظام شد و امنیت ما را دچار مشکل کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد محمود بنانژاد مشهدی بیان کرد: اصناف در قبل و بعد از پیروزی انقلاب و به ویژه در دوران دفاع مقدس نقش ویژه ای در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران داشتند، همانگونه که اکنون نیز در این دورهء حساس از وضعیت سیاسی و اجتماعی کشورمان تکلیف خود را مشخص نموده و در راستای آرمانهای انقلاب گام برمی دارند.

وی با اشاره به این نکته که شب گذشته اصناف با نصب بنر از نیروهای خدوم امنیتی و اطلاعاتی و نیروهای انتظامی تقدیر و تشکر کردند، در ادامه افزود:یکی از مؤلفات مؤثر در خرید و فروش و رونق بازاردربحث مراودات تجاری، امنیت و آرامش است که اگر در جامعه حکم فرما نباشد، اقتصاد جایی برای عرض اندام نخواهد داشت.

شایان ذکر است وی ضمن ارائه گزارش از اهم اقدامات اتاق اصناف مشهد از ابتدای سال جاری تا کنون به سخنان خود پایان داد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب