امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
شنبه، 28 مهر ماه، 1397
نائب رئیس اتاق اصناف مشهد خبرداد: برگزاری نمایشگاه اکسپو 2017 پاکستان با حضور نمایندگان اتاق اصناف مشهد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : يكشنبه، 21 آبان ماه، 1396 تعداد بازدید: 192

دهمین نمایشگاه اکسپو 2017 پاکستان با هدف تبیین توانمندیهای صادراتی روز سه شنبه 16 آبان آغاز و تا روز یکشنبه 21 آبان ماه در شهر کراچی پاکستان دایر بود و نائب رئیس اتاق اصناف مشهد به همراه رئیس اتحادیه صنف بارفروشان به عنوان نمایندگان کمیسیون اقتصادی در اتاق اصناف مشهد در این نمایشگاه  حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد نائب رئیس اتاق اصناف مشهد با اشاره به زمینه فعالیت دهمین نمایشگاه اکسپو به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری پاکستان اظهار داشت: توانمندیهای کشور پاکستان در بخش کالاهای صادراتی شامل صنایع غذایی، میوه و تره بار، داروهای گیاهی، خشکبار، سنگهای قیمتی و... بوده است.

سید محسن خاوری هاشمی ضمن اشاره به برگزاری نخستین اکسپوی پاکستان در سال 2005 در مرکز نمایشگاههای بین المللی کراچی ادامه داد: ما به عنوان نمایندگان اتاق اصناف مشهد پیشنهاد همکاریهای تنگاتنگ با پاکستان را داشتیم که با تبادل هیئتهای تجاری بین اصناف دوکشور بتوانیم از تجربیات بازرگانان ایرانی و پاکستانی در راستای توسعه تجارت و صادرات استفاده نماییم.

وی با اشاره به راههای حمل و نقل آسان خاطرنشان کرد: ضمن برگزاری جلسه ای دوجانبه بین نمایندگان اتاق اصناف مشهد و نمایندگان پاکستان با حضور نماینده رایزن اقتصادی و سرکنسول ایران در کراچی مشکلات نحوه ی صدور کالای ایرانی به پاکستان  از جمله مسائل قرنطینه ای، حمل و نقل، محصولات کشاورزی و عدم استفاده از انبارهای مناسب جهت انتقال کالا، مورد بحث و بررسی قرار گرفت که قول مساعد برای انتقال کالاها با ماشین های ایرانی داده شد.

نائب رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن اشاره به ایجاد شرکت توسعه ی صادرات اتاق اصناف مشهدبا پشتوانه اتاق، برای فعالیت اقتصادی با اصناف و استقبال شایان طرفهای پاکستانی از طرح مذکورافزود: این شرکت در بحث شناسایی صادرکنندگان ایرانی برای تبادل و تهاتر کالاهای مورد نظر نقش بسزایی را درپیش خواهد داشت.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب