امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
شنبه، 28 مهر ماه، 1397
نائب رئیس اتاق اصناف مشهد خبر داد: کوتاه کردن چرخه ی اقتصادی از تولید تا مصرف در تجارت
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 17 آبان ماه، 1396 تعداد بازدید: 196

جلسه هم اندیشی شرکت اصناف در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه با حضور هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد، نمایندگان وزارت امورخارجه در شمال شرق کشور و دفتر هماهنگی اموراقتصادی استانداری، مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی، رؤسای اتحادیه های صنفی واعضاء صنوف مربوطه ، روز سه شنبه 16 آبان در محل اتاق اصناف مشهد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد در این جلسه نائب رئیس اتاق اصناف مشهد اظهار داشت: رابطه ی اقتصادی با هدف تولید، توزیع، مصرف کالاها و خدمات ایجاد می شود که با کوتاهتر کردن چرخه ی اقتصادی در راستای دستیابی به کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب در بازارهای هدف می توان نسبت به جذب مشتریان بیشتر و درنتیجه گسترش کسب و کار خود اقدام نمود.

سید محسن خاوری هاشمی در ادامه افزود: در گذشته به دلیل حضور واسطه ها کالاهای اصناف با قیمت گرانتری به بازارهای هدف می رسید و اکنون در صددیم تا با حذف واسطه ها و کوتاه کردن این چرخه بتوانیم بازارهای از دست رفته را که می توانست ازآن تجار ایرانی باشد، بدست آوریم.

وی خاطرنشان کرد: اتاق اصناف برای تجارت  مستقیم با اتاقهای اصناف کشورهای مختلف ضمن ثبت شرکت و معرفی آن به شرکت های کشورهای هدف کمک خواهد کرد تا دو شرکت در تعامل با هم بتوانند در تبادلات خود بهاء تمام شده کالا را بینهایت ارزانتر بدست آورده و مورد استفاده قرار دهند.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب