امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
پنجشنبه، 26 مهر ماه، 1397
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد خبر داد: مشارکت هدفمنداصناف با نگاه بلند مدت در نمایشگاه روسیه
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 17 آبان ماه، 1396 تعداد بازدید: 154

جلسه هم اندیشی مشارکت  اصناف در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه با حضور هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد، نمایندگان وزارت امورخارجه در شمال شرق کشور و دفتر هماهنگی اموراقتصادی استانداری، مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی، رؤسای اتحادیه های صنفی و با حضور کمیسیون اقتصادی اعضاء صنوف مربوطه ، روز سه شنبه 16 آبان در محل اتاق اصناف مشهد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد در این جلسه عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد ضمن تأکید بر مشارکت هدفمند اصناف با نگاه بلند مدت در نمایشگاه اظهار داشت:  در صورت هدف گذاری مطلوب با هدف بازارسازی و صادرات پایدار می توانیم دستاورد خوبی را برای تولید کنندگان و صادرکنندگان صنفی رقم بزنیم.

هادی مخملی ادامه داد: نباید نگاه ما در این نمایشگاه تنها سودآوری و بهره برداری کوتاه مدت باشد، بلکه راه یابی به بازارهای جدید و دائم در بحث صادرات کالاهای ایرانی و معرفی برندهای برتر در دستور کار فعالان اقتصادی شرکت کننده در نمایشگاه با تأکید بر رویکرد بلند مدت باشد.

وی بیان داشت:  صادرات یک مسئله سرنوشت ساز برای توسعه ی اقتصادی و اشتغال پایداربوده و این موضوع باید به عنوان صادرات پایدار مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم با معرفی توانمندیهای تولیدی صادراتی استان با شناخت سلیقه های مختلف در جذب مشتریان جدید گامی مؤثر برداشته و بازارهای هدف را نشانه رویم.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ضمن تأکید بر اعتماد سازی دربازارهای هدف تصریح کرد: کالاهای ایرانی از نظر کیفتی و خدماتی باید زمینه ساز حضور دائمی ما در بازارهای جهانی شده و با حضور مؤثر در نمایشگاه افزایش صادرات ایرانی به ویژه استانی را در پی داشته باشد.

هادی مخملی افزود: شعار مدیریت جهانی کسب و کار دنیا، مشتری گرایی، فن آوری اطلاعات وارتباطات، گونا گونی  و اخلاق بازرگانی است که ما با محور قرار دادن این شعارنسبت به مشتریان خارجی برای خرید کالاهای ایرانی  تعهد داشته باشیم نسبت به مشتریان خارجی برای کالاهای ایرانی و هم مسئولیت پذیری در تعامل این مسئله داشته باشیم و هم اینکه پاسخ گو باشیم.

 

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب