Strict Standards: Non-static method HijriCalendar::GregorianToHijri() should not be called statically in /home/asnaf/domains/asnaf-mhd.ir/public_html/mainfile.php on line 2203

Strict Standards: Non-static method HijriCalendar::JDToHijri() should not be called statically in /home/asnaf/domains/asnaf-mhd.ir/public_html/mainfile.php on line 2109

Warning: Illegal string offset 'status' in /home/asnaf/domains/asnaf-mhd.ir/public_html/mainfile.php on line 2278
پرتال جامع اتاق اصناف مشهد مقدس - نائب رئیس اتاق اصناف مشهد: صاحبان برند صنفی در نمایشگاه I Food افتخار آفرین شوند
امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
شنبه، 16 فروردين ماه، 1399


نائب رئیس اتاق اصناف مشهد: صاحبان برند صنفی در نمایشگاه I Food افتخار آفرین شوند
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : سه شنبه، 24 مرداد ماه، 1396 تعداد بازدید: 846

جلسه ی  نمایشگاه مواد غذایی و صنایع وابسته در روز سه شنبه 24 مرداد ماه با هدف معرفی و آشنایی اعضاء اتحادیه های صنفی صاحب برند با نمایشگاه   I  Food  با حضور نائب رئیس اتاق اصناف مشهد، مسئولان شرکت برندساز رویدادپارس

( شرکت برگزار کننده نمایشگاه  I  Food) و رؤسا و نمایندگان اتحادیه های وابسته به صنایع غذایی ساعت 10 صبح برگزار شد.

در حاشیه ی این جلسه نائب رئیس اتاق اصناف مشهد اظهار داشت: نمایشگاه I  Food  از دوم شهریور آغاز و تا  پنجم شهریور ماه  با 5 سالن مجزا در محل نمایشگاه بین المللی مشهد ادامه خواهد داشت.  

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد سید محسن خاوری هاشمی با اشاره به همکاری اتاق اصناف مشهد به عنوان یکی از حامیان برگزاری نمایشگاه مذکور، افزود: اتاق اصناف مشهد در سال گذشته برای اولین بار در نمایشگاه شرکت نمود و ضمن بدست آوردن تجربه ای مطلوب، در سالجاری با اتخاذ تصمیماتی مناسب ضمن دریافت تخفیف 30 درصدی ویژه اصناف از مسئولان برگزاری نمایشگاه مذکور، غرفه های بهتری را دراختیار اتحادیه های صنفی قرار خواهد داد.

وی ضمن اشاره به تخصصی و بین المللی بودن نمایشگاه I  Food  ادامه داد: صاحبان برند اتحادیه های صنفی در کنار شرکتهایی از کشورهای آلمان، اکراین، لهستان و چین به عنوان غرفه دار حضور  داشته که با توجه به حضور هیئت های تجاری متشکل از مسئولان و تجار کشورهای افغانستان و اسپانیا، خوب است فعالان صنفی از حضور مسئولان داخلی و خارجی نهایت بهره را برده، در این صنعت دیده شده و افتخار آفرین شوند.

نائب رئیس اتاق اصناف مشهد بیان داشت: تعدادی از اعضاء صنفی اتحادیه های رستورانداران و فروشندگان زعفران توانسته اند با معرفی برندهای معتبر، خود را به مردم مشهد، استان، کشور و حتی کشورهای خارجی معرفی نمایند، اما ما توقع داریم که دیگر صنفها نیز به این مقوله وارد شده ، در راستای برندسازی و معرفی برندهای برتر خود اقدام نمایند.

سید محسن خاوری هاشمی یادآورشد: نمایشگاه مذکور تخصصی بوده، امکان فروش کالاهای معرفی شده توسط غرفه دار میسر نبوده و تنها عقد قرارداد و مذاکرات در این نمایشگاه انجام خواهد شد.

وی متذکر گردید: بیشتر مردم فکر می کنند نمایشگاهی خوب است که شلوغ تر باشد در حالیکه بهترین نمایشگاههای دنیا پرجمعیت ترین آنها نیستند بلکه از متخصص ترین آنها به عنوان بهترین یاد می شود.

شایان ذکر است سالن فردوسی با مساحت 5 هزار متری ویژه ماشین آلات صنایع غذایی، سالن بهار ویژه لبنیات و نوشیدنیها، سالن انوری ویژه شیرینی و شکلات خواهد بود.

گفتنی است در سال گذشته 16 هزار نفر از نمایشگاه مذکور بازدید بعمل آوردند.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب