امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
سه شنبه، 18 مرداد ماه، 1401


رئیس اتاق اصناف مشهد به واحدهای صنفی متخلف هشدار داد: آغاز پایش تابستانه اصناف مشهد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : شنبه، 17 تير ماه، 1396 تعداد بازدید: 870

برنامه طرح ویژه تابستانه 1396 ، بازرسی و نظارت اصناف مشهد از اول تیرماه سالجاری آغاز و تا 31  شهریور ماه ادامه خواهد داشت. رئیس اتاق اصناف مشهد اظهار داشت: بازرسیهای طرح تابستانه با توجه به حضور زائران بارگاه ملکوتی در شهر مقدس مشهد با هدف رعایت حقوق رائران و

 شهروندان و جلوگیری از تخلفات احتمالی، بازرسیهای صنوف در سطح شهر به ویژه خیابانهای منتهی به حرم مطهر رضوی انجام خواهد شد.

محمود بنانژاد مشهدی ادامه داد: رستورانها از جمله موارد مهمی هستند که در فصل تابستان با نظارت ویژه بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد همراه بوده و در خصوص رعایت قیمتها، نظارت برکیفیت، جلوگیری از هرگونه تقلب، کم فروشی و رعایت دستورالعملهای بهداشتی مورد بررسی قرار می گیرند.

وی با اشاره به تقویت نیروهای حوزه بازرسی و نظارت حریم رضوی، خاطرنشان کرد: نظارت دقیق و ممتد از واحدهای صنفی سطح شهر به ویژه اطراف حرم مطهر همچون واحدهای صنفی فروش آبمیوه و بستنی، عکاسی، فروش سوغات( زعفران، زرشک، نبات و آبنبات و..)، فرآورده های گوشت دامی، مرغ و ماهی، برنج و حبوبات و... از جمله برنامه های طرح ویژه تابستانه 96 بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد می باشد.

رئیس اتاق اصناف مشهد از بازرسی و نظارت ویژه ی واحدهای صنفی مستقر در راه آهن، فرودگاه، ترمینالها و تفرج گاهها خبرداد ودر ادامه افزود: برنامه ریزی برای جلب مشارکت سایر دستگاهها در برگزاری گشتهای مشترک با تعزیرات حکومتی، اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، استاندارد، بهداشت و کارشناسان اتحادیه های تحت پوشش در استفاده حداکثری از ظرفیت های بازرسی در این برنامه مورد توجه قرا گرفته است.

محمود بنانژاد بیان داشت: گشتهای ویژه از نانوایان در زمینه گران فروشی ، کم فروشی و ... ، نظارت برحمل و نقل داخل شهر تاکسی تلفنیها ، بازرسی از مجموعه های پذیرائی و تالارها، نظارت مستمر بر فروشهای فوق العاده اعم از اصناف و فروشگاههای زنجیره ای ، رسیدگی به گزارشات و شکایات مردمی در اسرع وقت و اعلام نتیجه به شاکیان، از دیگر اقداماتی است که در برنامه تابستانه سالجاری بازرسی و نظارت اصناف گنجانده شده است.

وی اعلام کرد: زائران و شهروندان در صورت هرگونه شکایات صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و ... می توانند با شماره تلفنهای 37283344 و 37234555 تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب