امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
سه شنبه، 8 مهر ماه، 1399


مسئول امور اداری و مالی اتاق اصناف مشهدخبر داد : آموزش حسابداران اتحادیه های صنفی بر اساس استاندارد حسابداری شماره 1
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : شنبه، 20 خرداد ماه، 1396 تعداد بازدید: 873

مسئول امور اداری و مالی اتاق اصناف مشهد با اشاره به فرار رسیدن زمان ارسال صورتهای مالی اظهار داشت: مطابق تکالیف مقرر در بند س از ماده 37 قانون نظام صنفی مبنی بر رسیدگی به صورتهای مالی سالانه ی اتحادیه های صنفی و براساس استاندارد حسابداری شماره 1، با

 موضوع نحوه ی ارائه صورتهای مالی، کمیسیون آموزش اتاق اصناف مشهد با پیشنهاد واحد اداری و مالی در مصوبه مورخ 14/02/96 خود مقرر داشت تا با فرا رسیدن ماه خرداد و ضرورت ارسال صورتهای مالی توسط اتحادیه های صنفی نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی نحوه تهیه صورتهای مالی اقدام نماید .

سید جمال کاظمی در ادامه افزود:  این دوره در طی 3 جلسه و با حضور حسابداران اتحادیه های صنفی مشهد برگزار می گردد و علاوه بر تبیین و تشریح ابعاد استاندارد حسابداری شماره 1 ، الگوی طراحی شده جهت تهیه صورتهای مالی اتحادیه های صنفی نیز آموزش داده می شود.

وی ابراز امیدواری کرد تا با رشد و توسعه دانش مالی حسابداران پرتلاش اتحادیه های صنفی مشهد، بتوان موجبات افزایش بهره مندی استفاده کنندگان از اطلاعات مالی فوق را فراهم نمود .

کاظمی ضمن تقدیر و تشکر ویژه از حسابداران شاغل در اتحادیه های صنفی خاطرنشان کرد: حسابداران اتحادیه های صنفی همواره در فراگیری علم و دانش تخصصی حوزه فعالیت خود، ثابت قدم بوده و با حضور حداکثری در کلاسهای آموزشی سبب رشد و تعالی اهداف آموزشی اتاق گردیده اند.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب