امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 2 اسفند ماه، 1398


برگزاري مراسم تجلیل از مقام زن در اتاق اصناف مشهد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : پنجشنبه، 26 اسفند ماه، 1395 تعداد بازدید: 376

به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا (س) مراسم بزرگداشت میلاد حضرت زهرا (س) در روز پنج شنبه 26 اسفندماه95 ساعت 9 صبح با هدف تجلیل و بزرگداشت مقام زن، با حضور هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد، هیئت مدیره اتحادیه های صنف بانوان خیاط و آرایشگر،تعدادی

از بانوان عضو هیئت مدیره و بازرس اتحادیه های صنفی و بانوان همکار اتاق در محل سالن اجلاس اتاق اصناف مشهد برگزار گردید.

در این مراسم رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن تبریک ميلاد ام ابيها فاطمه زهرا(س) تکريم و تجليل از مقام مادر و روز زن را مبارک دانسته،نقش و حضور ارزشمند بانوان در عرصه هاي اجتماعي را با اهميت خواند و گفت:بانوان با استفاده از توانمندیهای خود در امور مختلف جایگاه واقعی خود را به اثبات رسانده اند.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف مشهد محمود بنانژاد افزود : روز زن فرصت مناسبی است تا بانوان میهن اسلامی مان بتوانند به منزلت و جایگاه خود در پیروی از سیره عملی بزرگ بانوی اسلام پی ببرند.

وی خاطرنشان کرد: زنان محور اصلی خانواده و زیربنای زندگی مملو از مودت ، عشق و فداکاری هستند و در پیشرفتها و افتخارات مردان سهم عمده ای دارند.

همچنین در این مراسم عضو وخزانه دار هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد نیز ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و با بیان اینکه سیره و سلوک آن حضرت ، برای همه ما اسوه و الگوی همیشگی است ، افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان دردانه خلقت نه تنها افتخار زنان بلکه افتخار تمام بشریت است.

مخملی تصریح کرد : حضرت فاطمه زهرا (س) ، ایثار و تلاشهای وافری برای ارتقاء جایگاه دین اسلام در جامعه آن زمان انجام داده که به عنوان الگوی شایسته ای در راستای اثربخشی در امر تعلیم و تربیت فرزندان به عنوان آینده سازان مملکت  محسوب می شود.

گفتنی است سایر اعضاء هیئت رئیسه نیز در این مراسم مراتب تبریک و تهنیت خودرا در آساتانه میلاد دخت گرامی نبی اسلام و تجلیل از مقام زن بیان داشتند.

شایان ذکر است در پایان مراسم به رسم یادبود از سوی هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد با اهداء شاخه گل و هدایایی ویژه، از بانوان اصناف تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب