امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
جمعه، 26 مهر ماه، 1398


بیانیه مشترک شورای اصناف کشور، بسیج اصناف و انجمنهای اسلامی اصناف و بازار
نویسنده: admin تاریخ ارسال : چهارشنبه، 1 خرداد ماه، 1392 تعداد بازدید: 2435

« هر کس بگوید رأی شورای نگهبان کذاست مفسد است. »

                                                                             امام خمینی (ره)

امت قهرمان و ولایتمدار ایران اسلامی یکبار دیگر با درک عمیق از جایگاه رفیع انقلاب اسلامی خود را مهیای برگزاری حماسه ای سیاسی در قالب انتخابات ریاست جمهوری  و شوراهای اسلامی شهر و روستا کرده است.

اصناف و بازاریان حزب ا... در سراسر کشور ضمن اقتدا به رهنمودها و تدابیر حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای  که فرمودند: التزام کامل به قانون راه اساسی جلوگیری از بروز مشکلات انتخاباتی است و تأکید داشتند آحاد مردم در همه روستاها و شهرها به دنبال این باشند که هر کس   هر حرفی میزند و هر توقعی دارد فقط بر اساس قانون باشد قاطعانه اعلام میدارد شورای نگهبان یک مرجع قانونی است و به هیچ یک از قوای سه گانه وابسته نیست از جمله فرایندهای قانونی که کاندیداها با ثبت نام خودشان به طور طبیعی مجموع آنها را می پذیرند اعلام احراز صلاحیتها است و شورای نگهبان صرفاً نامزدهای احراز صلاحیت شده را برای داوطلبی ریاست جمهوری اعلام میکند. لکن نسبت به بقیه کاندیداها نفیاً و اثباتاً اظهارنظر نمیکند.

ضمن اعلام حمایت کامل از تصمیمات شورای نگهبان از همه کاندیداها، میخواهیم مطیع قانون باشند و اگر احیاناً اعتراضی هم هست بدون سر و صدا و جنجال سیاسی به صورت مستند از طریق قانون و شورای نگهبان اعلام، تا وفق مقررات و قانون بررسی و پیگیری گردد. در غیر اینصورت اگر بخواهند تمرد از قانون کنند هر کس در هر شرایطی باشد توسط اصناف و بازاریان و امت بیداردل اسلامی از صحنه طرد خواهند شد.

 

شورای اصناف کشور- بسیج اصناف کشور- جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب