امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
سه شنبه، 18 مرداد ماه، 1401


نشست هم اندیشی اتاق اصناف مشهد
نویسنده: mohtasham تاریخ ارسال : چهارشنبه، 9 مهر ماه، 1393 تعداد بازدید: 2360

نشست هم اندیشی هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد با بیست اتحادیه منتخب صبح روز سه شنبه هشتم مهرماه با حضورعضو هیئت رئیسه ( خزنه دار ) اتاق اصناف مشهد به نمایندگی از هیئت رئیسه اتاق و  رؤسای اتحادیه های مذکور در محل سالن کنفرانس این اتاق برگزار شد.عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد هدف از برگزاری این جلسه را به اشتراک گذاری

 

 شیوه های کارآمد در جهت جذب و وصول درآمدها و به کارگیری آن در کلیه اتحادیه ها عنوان نموده و خواستار ارائه نقطه نظرات مفید حضار در پیشبرد اهداف عالیه نظام و اتاق اصناف  شد.

محسن خاوری اظهار داشت: اتاق اصناف در جهت پویایی و موفقیت خود و اتحادیه های زیرمجموعه نیاز به هم اندیشی یکصد و هفت عضو هیئت مدیره اتحادیه های صنفی داشته و هیئت رئیسه در جهت به کارگیری نظرات و پیشنهادات هیئت مدیره اتحادیه های صنفی در زمینه های مختلف نهایت تلاش خود را  در راستای بهینه سازی اصناف به کار خواهد گرفت.

وی با اشاره به رکود اقصادی در کشور ادامه داد: اروپاییها خود را پدر اقتصاد می دانند و این در حالیست که از هزارو چهارصدسال پیش ریز مطالب اقتصادی در دین ما بررسی و مورد توجه قرار گرفته و با توجه به اینکه ما مسلمانیم ودر دین ما ریز مسائل اقتصادی مورد توجه قرار گرفته بنابراین باید اقتصاد ما یک اقتصاد نمونه باشد.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مشهد خاطر نشان کرد : ما از بین اتحادیه های صنفی  حدود بیست اتحادیه را که در تحقق درآمدها پویا و فعال عمل کرده اند انتخاب نموده تا شیوه ها و راهکارهای موفقیت این اتحادیه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و درآینده نزدیک در جهت پیشرفت اقتصادی دیگر صنوف به کار گرفته شود، زیرا ما هرگزدر یک اتاق ضعیف و ایستا نخواهیم توانست کارهای مفیدی انجام دهیم.

گفتنی است در این جلسه رؤسای اتحادیه های صنفی در خصوص ارائه راهکارهای موفقیتهای خود در اتحادیه ها به بحث و بررسی پرداختند.

روابط عمومی اتاق اصناف مشهد

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب