امام رضا(ع) :كسى كه كسب و تجارت مى ‏كند بايد از دروغ اجتناب كند
آخرین اخبار:
چهارشنبه، 9 مهر ماه، 1399


اصناف کشور حرکت دشمنان اسلام در هتک حرمت صحابه پيامبر (ص) را محکوم مي کند
نویسنده: admin تاریخ ارسال : يكشنبه، 15 ارديبهشت ماه، 1392 تعداد بازدید: 2119

شوراي اصناف کشور در بيانيه اي هتک حرمت حجر بن عدي، صحابه پيامبر (ص) توسط تروريستهاي وهابي فتنه گر را محکوم مي کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شوراي اصناف کشور، به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل اين شورا،در اين اطلاعيه آمده اهانت و هتک حرمت مرقد صحابي جليل القدر پيامبر (ص) حجربن عدي؛ جنايتي هولناک بود که انسانيت و وجدان بشري از آن شرمگين بوده و از سوي تمام آيين هاي ديني و شريعت هاي آسماني و نظامهاي حقوقي محکوم و غير قابل بخشش است.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است، اين نوع حرکت ضد بشري از زشترين نوع اهانت و جنايت نسبت به مقدسات ديني و اسلامي بوده و توسط تمامي پيروان آيينهاي الهي و ديني عالم و عاملان آن بايد به سزاي عمل ننگين خود برسند.

بي شک اين عمل زشت و ننگين توسط بانيان و عاملان ايجاد تفرقه و دشمني ميان مسلمانان و پيروان مبين اسلام مي باشد و هدايت آن توسط استکبار جهاني و ابزار دست آنها القاعده مي باشد که حرکات و فعاليتهاي خرابکارانه و ضد بشري آنها در جهت خواست و اهداف دشمنان دين خداوند و مورد مذمت پيروان واقعي اسلام اعم از شيعه و سني مي باشد.

اهانت و حرکت زشت اين افراد يادآور افکار باطل و جنايات خوارج در تاريخ صدر اسلامي باشد و بيانگر وابستگي آنها به استکبار و کفر جهاني است چرا که اعمال ننگين اين گروه تنها تأمين کننده منافع و مصالح صهيونيسم و دشمنان اسلام مي باشد.

اصناف کشور ضمن محکوميت اين جنايات و اعمال ننگين ضد بشري و ضد ديني آمادگي خود را جهت حفاظت از دين مبين اسلام و مقدسات اسلامي در هر نقطه جهان اعلام مي دارد و جامعه صنفي کشور به دشمنان فريب خورده اعلام مي دارد آنجايي که پاي مقدسات مسلمانان در ميان باشد اجازه کوچکترين بي حرمتي را به احدي نخواهند داد و براي دفاع از پاکترين بندگان خداوند متعال جان و مال خود را فدا خواهند کرد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب